Start Hot Niedługo początek sezonu na kąpielisku!

Niedługo początek sezonu na kąpielisku!

przez Nysa Hot

Pogoda coraz lepsza, temperatury coraz wyższe, więc i coraz więcej z nas myśli o wypoczynku nad wodą. Z pewnością hitem znów będzie miejskie kąpielisko. Zmodernizowany obiekt latem zeszłego roku przyciągnął prawdziwe tłumy. W tym sezonie kąpać będziemy mogli się od 15 czerwca.

To ostatni dzwonek, by szykować formę na lato i bez obaw wskoczyć w strój kąpielowy. A potem oczywiście wprost do wody. Sezon na miejskim kąpielisku ma zacząć się w połowie czerwca. Tym razem będziemy mogli skorzystać nie tylko z nowych niecek i zjeżdżalni, ale też z powstałego obok kompleksu sportowego, gdzie znajdują się m.in. boisko, mini park linowy i plac zabaw. W tym sezonie czekają nas też aż cztery noce basenów. W zeszłym roku impreza cieszyła się wielkim powodzeniem. Dodajmy także, że piasek na kąpielisku, na który w poprzednim sezonie narzekało wiele osób, został wymieniony na trawę.

O wydarzeniach na naszych kąpielisku będziemy oczywiście informować na nysahot.pl. Informacje można znaleźć również na stronie ARN (link).

fot. nysa.eu

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź