Start Aktualności Nowa atrakcja dla dzieci nad Jeziorem Nyskim

Nowa atrakcja dla dzieci nad Jeziorem Nyskim

przez Nysa Hot

Od soboty nasze pociechy będą mogły skorzystać z oferty wypożyczalni autek elektrycznych firmy Marti-Cars. Otwarcie o godzinie 13.00

Jezioro Nyskie coraz bardziej atrakcyjne dla wypoczywających

Praktycznie nie ma tygodnia, abyśmy nie informowali o kolejnych zmianach nad nyskim akwenem. Choć największe inwestycje dopiero przed nami, cieszy również coraz bogatsza oferta atrakcji dodatkowych. Od soboty (14.05) na AKWA Marinie będzie działać wypożyczalnia autek na akumulator. Od kilku lat takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie choćby w większych galeriach handlowych.

Wypożyczalnia umiejscowiona jest przy „camperowni”. Do wyboru będzie 25 pojazdów różnej wielkości i marki. W trakcie korzystania rodzice będą mogli zamienić wybrany pierwotnie pojazd na inny.

Informacja kontaktowe – 606 214 440

Przypomnijmy, że już niebawem wraz z otwarciem sezonu letniego nad jeziorem nyskim będą działać również dwie wypożyczalnie sprzętu pływającego (czytaj: kolejna wypożyczalnia sprzętu).

fot. Joy4Kids/marti-CARS

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź