Start Aktualności Ostatnia taka okazja, by zobaczyć wyjątkowy spektakl!

Ostatnia taka okazja, by zobaczyć wyjątkowy spektakl!

przez Nysa Hot

Teatr Miejski w Nysie zaprasza na niezapomniane pożegnanie ze spektaklem ,,Edith i Marlene”. Wydarzenie już 10 marca o godz. 17.00.

– Niezależnie od tego, czy mieliście już przyjemność uczestniczyć w naszym przedstawieniu, czy dopiero teraz zastanawiacie się nad jego obejrzeniem, ta wyjątkowa okazja jest dla każdego z Was – mówi Marek Kędzierski, dyrektor Nyskiego Domu Kultury.

,,Edith i Marlene” to niezwykła podróż przez życie dwóch legendarnych artystek – Edith Piaf i Marlene Dietrich. Przenikamy przez ich historię, odkrywając nowe oblicza ich osobowości oraz wzruszające chwile z ich życia. To nie tylko opowieść o ich wielkich talentach artystycznych, ale również o miłości, przyjaźni, zazdrości i samotności, które ukształtowały ich życie i twórczość.

Nie zabraknie także niezapomnianych interpretacji ich największych przebojów, w niepowtarzalnych tłumaczeniach autorstwa Andrzeja Ozgi. Przygotujcie się na niesamowite przeżycie, które pozwoli Wam poznać te dwie legendy sceny w zupełnie nowym świetle!

Bilety – System Sprzedaży biletów – Nyski Dom Kultury – system biletowy

Foto: Teatr Miejski w Nysie/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź