Start Aktualności Pokazy flyboardu i pole dance nad Jeziorem Nyskim!

Pokazy flyboardu i pole dance nad Jeziorem Nyskim!

przez Nysa Hot

Ośrodek Rekreacji AKWA Marina po bardzo udanym nocnym festiwalu filmowym nie zwalnia tempa i organizuje dla nas kolejne atrakcje. Już 10 lipca zobaczymy efektowne wyścigi skuterów, a Grand Prix Polski będą towarzyszyć również inne liczne atrakcje. Zobaczymy efektowne pokazy pole dance i flyboardu!

Efektowne pokazy w wykonaniu najlepszych zawodników w tej ostatniej dyscyplinie mogliśmy oglądać w Nysie już wielokrotnie. Ostatnio w zeszłym roku podczas wieczornego Grand Prix Polski Skuterów Wodnych. Nie da się ukryć, że flyboarding jest niezwykle widowiskowy. A w tym roku zobaczymy aż dwóch przedstawicieli tej dyscypliny. Będzie się działo!

Grand Prix Polski Skuterów Wodnych zaplanowano na 10 lipca. Podczas imprezy planowany jest dodatkowo konkurs muzyczny dla DJ oraz występ tancerzy. Tego dnia powróci także dawna impreza czyli zmagania o “Złotą śrubę”. Wisienką na torcie będzie pokaz pole dance czyli tańca na rurze.

Czytaj także:

Wyścigi skuterów i nocne show nad Jeziorem Nyskim!

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź