Start Aktualności Pomoc dla ofiar pożaru pod Nysą

Pomoc dla ofiar pożaru pod Nysą

przez Nysa Hot

16 stycznia doszło do groźnego pożaru w miejscowości Okopy w powiecie nyskim (Pożar pod Nysą. Poszkodowani zostali bez dachu nad głową). Z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnej. 

-Cały dach budynku łącznie z krokwiami podlega wymianie. Piętro budynku zostało zalane poprzez gaszenie pożaru. Na chwilę obecną rodzina nie może wrócić do domu. Prosimy o wsparcie finansowe dla Tej rodziny. – informuje OSP Łambinowice.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w pożarze. Jednak 10 osób pozostało bez dachu nad głową. Trwa już zbiórka pieniędzy dla poszkodowanej rodziny.

-Drodzy mieszkańcy posiadamy już numer konta na który prosimy o wpłaty na pomoc dla poszkodowanej rodziny z Okop. W obliczu wielkiego nieszczęścia jakie spotkało rodzinę zjednoczmy się i pomóżmy tym ludziom wyremontować dom. Nigdy nie wiemy kiedy… Ktoś z Nas może potrzebować pomocy… – informuje OSP Łambinowice.

Nr konta : 80890510103005004462280103
Nazwa i adres odbiorcy :
Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Łambinowicach
Tytułem :
Dar serca dla rodziny poszkodowanej w pożarze.

Foto: OSP Łambinowice

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź