Start Aktualności Powraca Rabatkowo i inne znane imprezy nad Jeziorem Nyskim!

Powraca Rabatkowo i inne znane imprezy nad Jeziorem Nyskim!

przez Nysa Hot

Wkrótce ponownie rozpocznie się sezon imprez nad Jeziorem Nyskim. Ośrodek Rekreacji AKWA Marina przygotowuje bogaty plan wydarzeń. Przed nami m.in. kolejne edycje Pikniku żołnierskiego, Festiwalu pierogów, a także Rabatkowa. Termin ten ostatniej imprezy jest już ustalony.

Rabatkowo w tym roku odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia.  Firmy oferujące produkty lub usługi związane z ogrodem lub uprawą roślin mogą się już się zgłaszać u organizatorów. Poprzednie edycje wydarzenia pokazały, że w Nysie jest zapotrzebowanie na tego typu wystawy. Zadowoleni byli nie tylko kupujący, ale także sprzedawcy, którzy mogli bezpośrednio dotrzeć do nowych klientów.

– W czasie tegorocznej edycji Rabatkowa odbędą się także warsztaty dla dzieci. Nasze pociechy będą wykonywać budki dla ptaków, które później zawisną w naszym Ośrodku. Budek będzie około 40 – mówi Łukasz Bogdanowski  z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. 

Na naszym portalu będziemy na bieżąco informować o terminach kolejnych imprez w Ośrodku Rekreacji AKWA Marina. Przypomnijmy, że znamy już termin i zarys tej sztandarowej – Znamy datę Festiwalu Ognia i Wody! – Nysa Hot.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź