Start Lifestyle Szukają statystów do serialu!

Szukają statystów do serialu!

przez Nysa Hot

Uważasz, że masz żyłkę do aktorstwa albo po prostu chcesz przeżyć ciekawą przygodę? Producenci nowego serialu, który będzie realizowany w Opolu szukają statystów.

Kilka dni temu informowaliśmy, że w stolicy naszego województwa znów zagości ekipa telewizyjna. W Opolu będą realizowane zdjęcia do kolejnego serialu stacji TVN pt. „Behawiorysta” na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Zaplanowano je między 16 a 19 maja.

Poszukiwani są statyści praktycznie w każdym wieku, od dzieci po seniorów. Pamiętajmy, że czasem kręcenie nawet krótkiej sceny zajmuje sporo czasu, a na planie trzeba niekiedy spędzić kilka lub kilkanaście godzin. Można przeżyć jednak świetną przygodę, poznać kulisy kręcenia popularnych telewizyjnych produkcji czy wreszcie spotkać gwiazdy znane ze szkalnego ekranu.

Każdy, kto chce wziąć udział w serialu jako statysta, może wysłać swoje zgłoszenie na adres: film@studioabm.com.pl

Przypomnijmy, że to kolejny serial stacji TVN, który jest realizowany w Opolu. Wcześniej w mieście kręcono „Szadź” – siedmioodcinkowy serial kryminalny na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Wiosną 2020r. mogliśmy go oglądać w serwisie player.pl, a jesienią produkcję pokazała również telewizja TVN.

To także może Cię zainteresować:

W Opolu będzie kręcony kolejny serial!

Nysanie zobaczą film „Tak ma być” jako pierwsi!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź