Start Aktualności Wystarczy zainstalować apkę

Wystarczy zainstalować apkę

przez Nysa Hot

Nyski EKOM ponownie apeluje o wystawienie kubłów na odpady przed posesje w dniu odbioru. Aby nie przegapić wywózki warto zainstalować aplikację mobilną EcoHarmonogram.

EcoHarmonogram dla zapominalskich

Kiedy zapominamy wystawić śmieci przed nasz dom, pracownicy spółki miejskiej nie mają prawa wejść na naszą posiadłość. Stąd wracają drugi raz, generują dodatkowe koszty paliwa, które pokrywamy my wszyscy z naszych podatków. EcoHarmonogram nie tylko przypomni nam o terminach odbioru odpadów, ale także podpowie o segregacji w ramach poszczególnych frakcji. Pamiętajmy także o nie zastawianiu wjazdów na osiedla, miejsc przy śmietnikach, czy wiat śmietnikowych. Wszystko w myśl zasady „po pierwsze nie przeszkadzaj”.

Jak pobrać aplikację? Odwiedź ten link.

Przypominamy również, że dzięki zgłoszeniu przydomowych kompostowników mieszkańcy mogą nieco obniżyć koszty odbioru odpadów (czytaj więcej: ponad 300 rodzin skorzystało z ulgi za wywóz odpadów),.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź