Start Aktualności Zarząd Powiatu podziękował Norbertowi Krajczemu

Zarząd Powiatu podziękował Norbertowi Krajczemu

przez Nysa Hot

W poniedziałek, 27 marca, Zarząd Powiatu w Nysie wraz ze skarbnikiem Powiatu na ręce Norberta Krajczego Dyrektora ZOZ w Nysie złożyli podziękowania za wieloletnią służbę na rzecz szpitala, z życzeniami wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Norbert Krajczy pracował w nyskim szpitalu od ponad 40 lat. Od 1991 roku pełnił funkcję dyrektora ZOZ-u. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu Dyrektora Krajczego w nyskim szpitalu zrealizowano wiele nowoczesnych projektów i inwestycji mających wpływ na poprawę warunków pracy personelu oraz leczenia pacjentów.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, sprawnego zarządzania szpitalem, w trudnych czasach epidemii COVID–19. Szpital zawdzięcza Dyrektorowi rozbudowę i rozwój do jednej z ważniejszych placówek medycznych w województwie.

Zbudowano między innymi nowoczesne skrzydło budynku, powstało wyniesione lądowisko dla helikopterów, wiele nowych oddziałów, nowoczesna pracownia diagnostyki z tomografem komputerowym i rezonansem.

Od niedawna w strukturach szpitala działa oddział chirurgii naczyniowej czy komora hiperbaryczna. Szpital w Nysie zatrudnia ok. tysiąca osób, prowadzi 11 oddziałów, z czego 9 ma charakter kliniczny.

Dodajmy, że Norbert Krajczy nadal będzie związany z nyskim szpitalem. Obejmie funkcję Pełnomocnika ds. medycznych.

Czytaj także: 

Kto po Krajczym? Poznaliśmy nazwisko nowego zarządcy szpitala – Nysa Hot

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź