Start Hot Czuchraj stawia na sołectwa

Czuchraj stawia na sołectwa

przez Nysa Hot

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Nysie to kolejna osoba, która ubiega się o reelekcję. Czym chce zachęcić swoich wyborców Jacek Czuchraj? Sprawdzamy w spocie wyborczym.

Wiele lat działałem na rzecz lokalnej społeczności – mówi kandydat Stow. Forum Samorządowe 2002. – Przez trzy lata byłem prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Hajduki Nyskie, zrealizowaliśmy kilkanaście projektów w ramach środków Unii Europejskiej oraz Gminy Nysa. W moim spocie wyborczym skupiam się jednak bardziej na tym, co przed nami. Jako mieszkaniec Hajduk Nyskich pomagam w zdobyciu środków na odbudowę zniszczonego przez wichurę dachu naszego kościoła. Mandat radnego obliguje mnie jednak do patrzenia na wszystkie 26 sołectwa. Musimy stawiać na dalszą rozbudowę i poprawę infrastruktury drogowej, a także budowę świetlic wiejskich.

W spocie Czuchraj przypomina również o konieczności pielęgnowania tradycji ludowych i wsparcie młodych talentów sportowych (zobaczcie sami spot > link) – Kandydaci z terenów wiejskich mają podobne programy. Mnie wyróżnia skuteczne działanie i doprowadzanie obietnic do szczęśliwego finiszu.  Moim celem jest również równomierne traktowanie wszystkich sołectw Gminy Nysa oraz organizacji działających na terenach wiejskich.

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź