Start Lifestyle Festiwal gitarowy nad jeziorem

Festiwal gitarowy nad jeziorem

przez Nysa Hot

Nie musisz grać na gitarze jak Jimi Hendrix, by wziąć udział w tym wydarzeniu. 26 czerwca w ośrodku wypoczynkowym nad Jeziorem Nyskim zabrzmią największe muzyczne przeboje.

Największe przeboje na kilkadziesiąt gitar

-Wieczorową porą, przy zachodzie słońca, zostanie rozpalone duże ognisko, wokół którego zgromadzą się miłośnicy gitar i wspólnych śpiewów. Każda osoba posiadająca gitarę, tego dnia powinna przynieść ją na ośrodek. – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. – Wspólnie, na kilkadziesiąt gitar zabrzmią polskie szlagiery.

Co ciekawe, w związku z wydarzeniem zostaną wydane śpiewniki z tekstami i chwytami na gitarę. Teksty piosenek będą także wyświetlane na ekranie.

Nadchodzący sezon w ośrodku wypoczynkowym zapowiada się kapitalnie. Praktycznie co weekend organizowana będzie tematyczna impreza. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na naszym portalu.

Zachęcamy do przeczytania innych tekstów w tym temacie:

Będzie Festiwal Pierogów nad jeziorem!

Weekend z kwiatami nad Jeziorem Nyskim!

Będzie nocne kino plenerowe nad jeziorem!

Festiwal Piwa nad jeziorem – Nysa Hot

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź