Start Lifestyle Weekend z kwiatami nad Jeziorem Nyskim!

Weekend z kwiatami nad Jeziorem Nyskim!

przez Nysa Hot

Już wiosną dużo ciekawego będzie działo się nad Jeziorem Nyskim. Pod koniec kwietnia do Skorochowa zjadą miłośnicy kwiatów. Czeka nas wydarzenie pod nazwą „RABATKOWO – ogrodniczy weekend nad Jeziorem Nyskim”.

-Mieszkańcy naszego powiatu będą mieli nie lada powód, aby w dniach 24-25 kwietnia odwiedzić Ośrodek Wypoczynkowy AKWA Marina w Skorochowie. Za sprawą organizowanych w tym czasie targów kwiatów i ogrodnictwa, na terenie całego Ośrodka rozstawią się z stoiskami przedsiębiorcy. Z pewnością będą mieli do zaoferowania bogaty asortyment. – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. – Alejki całego Ośrodka zamienią się w stoiska handlowe, aby dać możliwość uczestnikom zakupienia swoich wymarzonych krzewów, kwiatów i innego asortymentu ogrodniczego.

Impreza ma docelowo na stałe zagościć w kalendarzu wydarzeń. Liczne szkółki ogrodnicze, sprzedawcy krzewów ozdobnych, owocowych, kwiatów, roślin, sadzonek, cebulek, nasion i rabatek z pewnością sprawą, że stoiska będą kolorowe i pachnące.

– Nie zabraknie produktów do pielęgnacji i utrzymania roślin. Będzie można nawiązać kontakt i współpracę z firmami zajmującymi  się pielęgnacją ogrodów i zamówić usługę,  która doprowadzi każdy ogród do doskonałości. – podkreśla Bogdanowski.

Podczas wydarzenia nie zabraknie też pysznego jedzenia. Do naszej dyspozycji będzie strefa gastronomiczna. Ośrodek zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców – już teraz istnieje możliwość rezerwacji terenu pod stoiska handlowe.

Kontakt:

nr tel. 781 966 909

adres e-mail: l.bogdanowski@wikakwa.pl

Zobacz także:

Będzie nocne kino plenerowe nad jeziorem!

Food trucki nad jeziorem. Będzie też scena!

Będzie Festiwal Pierogów nad jeziorem!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź