Start Na sygnale Katastrofa lotnicza pod Opolem

Katastrofa lotnicza pod Opolem

przez Nysa Hot

Znamy tożsamość ofiar dzisiejszego tragicznego wypadku lotniczego, do którego doszło rano w Domecku pod Opolem. Prywatnym śmigłowcem leciała rodzina, ojciec i dwóch synów. 2 osoby poniosły śmierć na miejscu. Służby porządkowe i komisja badania wypadków lotniczych kończą pracę na miejscu tragedii. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.

 

Prezentujemy niepublikowane ujęcia z dzisiejszego wypadku lotniczego w miejscowości Domecko.

[youtube height=”600″ width=”600″ align=”left|right|none”]https://www.youtube.com/watch?v=3XDSPcj68VA[/youtube]

 

Maszyna z 3 osobami na pokładzie rozbiła się kilkanaście metrów od zabudowań. – Usłyszeliśmy wielki hałas i wybiegliśmy na taras – relacjonuje naoczny świadek wypadku. – Widzieliśmy jak helikopter spadał w dół. Myśleliśmy, że spadnie na nasz dom.

 

Tuż po wypadku kilku mieszkańców ruszyło na pomoc załodze helikoptera. 2 osoby poniosły śmierć na miejscu, trzecia przetransportowana do szpitala walczy o życie w szpitalu. W chwili wypadku panowały trudne warunki atmosferyczne.

 

  

 

 – Hałas był ogromny! Baliśmy się o swoje życie! – mówią mieszkańcy najbliższych zabudowań od miejsca wypadku. Niewielki śmigłowiec rozbił się na pobliskim polu pomiędzy budynkami mieszkalnymi. Z osób postronnych nikt nie ucierpiał. Na miejscu działania prowadziło 8 zastępów straży pożarnej.

 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź