Start Aktualności W „Lewiatanie” nad jeziorem zamówimy śniadanie i obiad!

W „Lewiatanie” nad jeziorem zamówimy śniadanie i obiad!

przez Nysa Hot

Nadchodzący sezon nad nyskim jeziorem zapowiada się kapitalnie. Duża w tym zasługa prywatnych przedsiębiorców, a także spółki AKWA. O planach i dużych zmianach nad akwenem pisaliśmy już na naszym portalu – przeczytacie o nich wchodząc w poniższe linki. Polecamy Waszej uwadze także ostatni Puls Regionu (link również na dole artykułu). Kolejną atrakcją ma być nowe przeznaczenie dawnego sklepu Lewiatan.

Śniadanie i obiad dostarczone do domku

-Myślę, że ważną zmianą jest to, że udało nam się znaleźć przedsiębiorcę, który zmieni lokal, dobrze znamy jako były sklep Lewiatan. Zostanie całkowicie odnowiony. Co ważne, osoby wypoczywające nad jeziorem będą mogły zamówić tam śniadanie czy obiad.- mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

-Śniadanie będzie donoszone do namiotu lub do domku. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawy i fajny sezon – dodaje Bogdanowski. 

Czytaj także:

Palmy, katamarany i pływające domki nad jeziorem!

W ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem powstaje kolejny domek!

Jakie zobaczymy filmy? Głosujcie!

Festiwal Piwa nad jeziorem 

Festiwal gitarowy nad jeziorem

Będzie Festiwal Pierogów nad jeziorem!

Dzień czekolady nad Jeziorem Nyskim!

Karaoke nad jeziorem!

Zobacz video: Puls Regionu – odc. 27 (facebook.com)

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź