Start Aktualności Pierwszy taki mecz w historii NYSY

Pierwszy taki mecz w historii NYSY

Mecz piłki nożnej panny Vs mężatki

przez Nysa Hot

Organizatorzy wydarzenia „Kobiety dla kobiet NYSA” zapraszają zawodniczki do udziału w pierwszym w historii Nysy meczu piłki nożnej „Panny kontra Mężatki”. Wydarzenie organizują m.in. ARN Nysa, BIOAGRA i Klub Polonia Nysa. Fundatorem spożywczych upominków za udział w meczu jest Bioagra.
Mecz zostanie rozegrany w gościnnej Hali Nysa, w sobotę 2 marca br. o godz.: 16:30, w ramach wydarzenia charytatywnego „Kobiety dla kobiet NYSA”.

Zgłoszenia przyjmuje Klub Polonia Nysa do 1 marca br. na adres e-mail: biuro@polonianysa.pl. Można też zgłosić się przed meczem. Minimalny wiek uczestniczek meczu: ukończone 17 lat. Do zgłoszenia mailowego organizatorzy proszą o dodanie numer telefonu kontaktowego w celach organizacyjnych.

Pomysł rozgrywania meczów piłki nożnej „Panny kontra Mężatki” wywodzi się z sołectwa Goświnowice. Łącznie rozegrano tam trzy tego rodzaju spotkania. Rozgrywkom położyła jednak kres pandemia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź