Start Aktualności Nysa wygra? Wkrótce się dowiemy!

Nysa wygra? Wkrótce się dowiemy!

przez Nysa Hot

W najbliższy czwartek poznamy wyniki głosowania w I etapie konkursu „Świeć się” organizowanego przez grupę Energa. Czy Nysa okaże się najlepsza w województwie?

Śląski Rzym ma mocną konkurencję, bo Opole i Kędzierzyn-Koźle także nie zasypiały gruszek w popiele. Faworytem wydaje się być stolica naszego województwa, ale nie zapominajmy, że Nysa była już dwa razy w ścisłym finale konkursu.

-14 stycznia 2021r. ogłosimy zwycięzców I etapu – 16 miast, które otrzymają sprzęt AGD o wartości 10 000 zł dla potrzebujących mieszkańców! „Świeć Się!” – informuje grupa Energa – Tego dnia rozpocznie się II etap rywalizacji o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Na razie wciąż możemy cieszyć się świątecznymi iluminacjami, które zdobią nasze miasto. Kto nie zdążył zrobić sobie zdjęcia w ogromnej bombce czy posłuchać jak miś Edek czyta bajki, powinien się pospieszyć. Instalacje mają zdobić nasze miasto do końca tego miesiąca. Dodajmy, że o piękną świąteczną oprawę Nysy dba spółka EKOM.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź