Start Aktualności Kordian Kolbiarz ogłosił swój start w wyborach

Kordian Kolbiarz ogłosił swój start w wyborach

przez Nysa Hot

Kordian Kolbiarz ogłosił dziś w mediach społecznościowych, że wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych. Powalczy zatem o kolejną reelekcję. Wybory samorządowe już 7 kwietnia. 

Dzięki Waszemu zaufaniu, jestem burmistrzem od blisko 10 lat. Pamiętam jak bardzo zależało nam wówczas na odblokowaniu możliwości budowy galerii Dekada i na powstaniu nowoczesnej hali sportowej. Dziś robimy zakupy w galerii i cieszymy się ze zwycięstw naszej Stali w Plus Lidze. Nysa, po tych 10 latach, jest już innym miastem. Wreszcie mamy dobre miejsca pracy, nowe i cały czas budowane mieszkania, nowe przedszkola, nowy żłobek, nowe kąpielisko, wyremontowane śródmieście, nowoczesne centrum przesiadkowe i zadbane skwery. Po raz pierwszy od ponad 25 lat, mamy dodatnie saldo migracji co oznacza, że coraz więcej ludzi, chce mieszkać w Nysie! Z poczuciem dumy i satysfakcji możemy pokazywać naszą Nysę wszystkim, którzy odwiedzają nasze miasto. Inwestujemy w ludzi, bo to najlepsza z inwestycji. Mamy nowoczesne i ambitne miasto, które urasta do roli regionalnego lidera.  Wkrótce, razem z moim zespołem, ogłosimy program wyborczy na kolejne 5 lat. Do dotychczasowych trzech filarów: RODZINA – PRACA – MIESZKANIA, dojdzie na pewno kolejny czyli DROGI. Wreszcie, po okresie inwestycji tworzących miejsca pracy i mieszkania, nadszedł czas na to, aby zadbać o komfort codziennego życia, czyli nadszedł czas na budowę i remont dróg. Mam nadzieję, że kampania będzie prowadzona w sposób kulturalny i z szacunkiem dla wszystkich jej uczestników – informuje Kordian Kolbiarz, Burmistrz Nysy.

Podobnie jak w poprzednich wyborach Kordian Kolbiarz będzie startował z własnego komitetu wyborczego.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź