Start Hot Michał Róg: nasi zawodnicy zachowali zimną krew

Michał Róg: nasi zawodnicy zachowali zimną krew

Kadra U-19 wygrała turniej z kompletem zwycięstw

przez Nysa Hot
Siatkarska reprezentacja Polski U-19 zdobyła Mistrzostwo Świata! W finale gładko pokonała 3:0 Bułgarię. Swoją cegiełkę do tego sukcesu dorzucił statystyk zespołu Michał Róg, na co dzień pracujący w Stali Nysa. 

Polacy wierzyli w złoto przed turniejem

Podopieczni trenera Michała Bąkiewicza na tym turnieju nie mieli sobie równych. O komentarz „na gorąco” poprosiliśmy statystyka Stali Nysa i reprezentacji Polski, z którą pracują już kolejny rok.
Bardzo się cieszę! To wielki sukces całej reprezentacji – zawodników, sztabu, a w szczególności trenera Michała Bąkiewicza. Jestem dumny, że jestem częścią tej drużyny oraz że dołożyłem swoją cegiełkę do tego ogromnego sukcesu! Wielki szacunek dla chłopaków. Podczas turnieju wielokrotnie zachowali zimną krew, dzięki czemu nasza drużyna straciła w nim tylko jednego seta – mówi Michał Róg
Kilka tygodni temu podczas rozmowy z Michałem rozmawialiśmy o jego pracy (zobacz podcast z Michałem). Podkreślał inną specyfikę pracy w kadrze i w trybie turniejowym, a także dobrą współpracę z Michałem Bąkiewiczem. Michał Róg mówił wówczas, że drużynę młodzieżową na pewno stać na medal.
Kolejny podcast miał być poświęcony w dużej mierze właśnie pracy z kadrą U-19. Na pewno wrócimy do rozmowy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź