Start Aktualności Ekipa filmowa pracuje w Nysie pełną parą

Ekipa filmowa pracuje w Nysie pełną parą

przez Nysa Hot

Trwają zdjęcia do filmu „Tak ma być” w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Główną rolę gra w nim Agata Buzek. Ekipę filmową można spotkać w różnych częściach miasta. Dziś nagrywano sceny m.in. w ścisłym rynku.

Wiemy, że w zdjęciach brał udział m.in. Stanisław Rogulski. Jaka rola przypadła popularnemu Panu Polonezowi? O tym przekonamy się wkrótce. Ekipa filmowa kręci w Nysie od 10 sierpnia i pozostanie w naszym mieście do 20 września. Do tej pory w zdjęciach wzięło udział już kilkudziesięciu statystów.

Planem filmu jest praktycznie cała Nysa. My spotkaliśmy dziś ekipę filmową w rynku. Wiele scen do filmu zostanie nagranych w szkole „Rolnik, a także na osiedlu Gałczyńskiego.

„Tak ma być” to opowieść o Joannie “Jo” Lisieckiej (w roli głównej Agata Buzek). Bohaterką jest współczesna kobieta, która próbuje pogodzić ze sobą różne światy: rodzinny, zawodowy oraz osobisty. To również historia mężczyzny, który stara się dotrzymać jej kroku.

To trzecia pełnometrażowa fabuła w dorobku Łukasza Grzegorzka, pochodzącego z Nysy reżysera. Producentką jest Natalia Grzegorzek z Koskino. Za zdjęcia odpowiada Weronika Bilska.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź