Start Hot Film nysanki możemy już oglądać w kinach!

Film nysanki możemy już oglądać w kinach!

przez Nysa Hot

Bierzemy na tapet kolejną utalentowaną twórczynię z naszego regionu. Wczoraj pisaliśmy o sukcesach Kamili Urzędowskiej (Nysanka zagra główną postać w filmie „Chłopi”! Trafiła też na okładkę ELLE – Nysa Hot), a dziś napiszemy o kolejnej nysance, która odnosi coraz większe sukcesy w świecie filmu. 

Mowa o Magdalenie Nieć, absolwentce Carolinum, która zagrała w takich produkcjach jak: „Piosenki o miłości”, „Anatomia zła” czy „Jak pokochałam gangstera”. 

Jest także autorką scenariuszy filmów fabularnych, seriali i wielu kampanii reklamowych. Rok temu mogliśmy oglądać w kinach wyreżyserowany przez nią film familijny „Detektyw Bruno”,  który zebrał bardzo pochlebne recenzje, a wystąpili w nim m.in. Karolina Gruszka i Piotr Głowacki. 

Teraz Magdalena Nieć stanęła za kamerą ekranizacji popularnej lektury szkolnej „O psie, który jeździł koleją”. Film możemy już oglądać w kinach. I tu także recenzje krytyków są przychylne. „Ten film… taki jaki jest, jest ewenementem na polskim rynku filmowym. I jest bombą miłości i jest bombą dobra, i jest odtrutką na wojnę, na wybory, na kampanie wyborcza, na słowa nienawiści, na hejt, na wszystkie trucizny, które nas oblewają ze wszystkich stron. Idźcie na Psa, który jeździł koleją, i zrobi wam się lepiej” – napisał popularny krytyk filmowy Tomasz Raczek. 

Foto: Magdalena Nieć/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź