Start Aktualności Wkrótce otwarcie pierwszych lokali w Galerii Nyskiej

Wkrótce otwarcie pierwszych lokali w Galerii Nyskiej

przez Nysa Hot

Otwierają się pierwsze punkty w Galerii Nyskiej w centrum miasta. Mowa m.in. o sklepie Żabka i siedzibie oddziału banku PKO. Coraz ciekawiej wygląda także zagospodarowanie terenu wokół obiektu.

W Galerii Nyskiej trwają prace wykończeniowe, a już wkrótce pierwsi klienci będą mogli korzystać z punktów na parterze. Otwarte zostaną m.in. dwa sklepy, a także dwa oddziały bankowe. Chodzi o sklepy Żabka i Lewiatan, a także oddziały banków PKO i Paribas. Żabka i PKO mają zostać otwarte już w ciągu najbliższych dni. A w najbliższych tygodniach mamy poznać kolejnych najemców w galerii.

Przypomnijmy, że na najwyższej kondygnacji będą też 22 mieszkania. Coraz ciekawiej wygląda także zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Posadzone zostały drzewka, a także ozdobne rośliny. Z pewnością jest ładniej, a drzewka dobrze korespondują z usytuowanym nieopodal trawnikiem, na którym znajdziemy także róże. To nie koniec. Wkrótce mają pojawić się nowe nasadzenia wokół galerii.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź