Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 22 kwietnia 2025 10:11
Ważne!
Reklama

Wieczór z erotykami w Nysie

Wieczór z erotykami w Nysie

Wraca Nyski Salon Literacki. Tym razem w nieco innej formule, ale wciąż w dobrej formie. 30 lipca na placu Paderewskiego zobaczymy program PROWOKACJE w wykonaniu Teodozji Świderskiej i Wojciecha Ossolińskiego.


Na piknik z poezją zapraszają Nyski Dom Kultury, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie oraz prowadząca wydarzenie nyska poetka, Małgorzata Bobak-Końcowa.




Nie zdajemy sobie sprawy, ale poezja dotyka nas na każdym kroku. Człowiek zwykle nie dostrzega tego, co jest najistotniejsze, a jedynie kojarzy suche fakty, ocenia, kalkuluje, klasyfikuje i przelicza. Poezja może nam pomóc w wyborach i odnajdywaniu zagubionych cząstek duszy. Pozwala na rozwój naszej osobowości, kiedy rozum wreszcie dopuści serce, aby swobodnie i właściwie odbierało świat. Poezja również bawi! O czym przekonamy się niebawem - czytamy na stronie organizatorów




Organizatorzy przygotują dla widzów koce, leżaki i plenerowy catering. W takiej formie to pierwsze tego typu spotkanie literackie w Nysie. Usłyszymy wiele ciekawych wierszy współczesnych, wśród nich erotyki.



To nie jedyne wydarzenie w tym miejscu. 25 lipca na placu Paderewskiego usłyszymy koncert duetu jazzowego Monika Lebich i Tomasz Słowik. Na 1 sierpnia planowany jest koncert Morowe Panny.




Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MaciekTreść komentarza: To jest jakiś dramat. W porywach pięć szynobusów na dzień. W tym miejscu widoczność w obie strony na kilkaset metrów, szynobus "trąbi" jak oszalały, aż w całym mieście słychać a co chwila jakieś zdarzenia. Tak ciężko na stopie stanąć?!Data dodania komentarza: 5.04.2025, 07:18Źródło komentarza: Osobówka wjechała w pociąg!Autor komentarza: ZnajomyTreść komentarza: To Tadzik ???Data dodania komentarza: 1.04.2025, 16:13Źródło komentarza: Brutalny atak nożem podczas imprezy D Autor komentarza: Dominika BTreść komentarza: Hej chętnie wybrałabym się wraz z moim bratem na kabaret. Nigdy nie mieliśmy okazji być na jakimkolwiek Kabarecie, tylko przed telewizorem. Fajna okazja na oderwanie się od rzeczywistości i spędzenia tego czasu wspólnie przy tak zabawnej atmosferze. Przy okazji zobaczylibyśmy co panowie z " Paranienormalni" przygotowali dla takiej publiczności. Na żywo to zupełnie inne wrażenie! 😂😃Data dodania komentarza: 27.03.2025, 17:05Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NowyTreść komentarza: Pierwszy NOWY wóz w gminie Otmuchow od równo 100 lat.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 15:44Źródło komentarza: Nowy wóz strażacki dla Gminy Otmuchów – ważna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańcówAutor komentarza: MalwTreść komentarza: Ostatnio nie mam czasu na siłownię, więc takie wyjście zapewniłoby odpowiednie ćwiczenia mięśnia brzucha i przy okazji wyrzut dopaminy.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 13:26Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NysaninTreść komentarza: A kto będzie te mandaty za parkowanie wystawiał??? W Nysie, szczególnie w centrum, pojazdy zaparkowane gdzie się da i jak się da, nawet na samym łuku skrzyżowania. Policji to nie interesuje, wpisywanie takich miejsc w mapę zagrożeń też nic nie przynosi. Policja ma to w d... Lepiej pojechać na obwodnicę i trzepać mandaty za prędkość albo łapać rowerzystów na rauszu po wioskach.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 16:06Źródło komentarza: Mandaty w górę. Mają być jeszcze droższe
Reklama
Reklama