Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 22 kwietnia 2025 18:57
Ważne!
Reklama

Nysanka na podium Mistrzostw Polski!

Nysanka na podium Mistrzostw Polski!
Kolejny sukces młodych utalentowanych osób z naszego regionu. Jedna z nich stanęła na podium w mistrzostwach kraju. 

W ubiegłą sobotę dwie dziewczyny z grupy tanecznej breaking Nyska Flava Kids reprezentowały Nysę na mistrzostwach Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Na zawodach walczono o tytuł Mistrza Polski w Breaking`u w systemie sportowym.

W kategorii Bgirls od 12-15 lat  Emilia Szulc wytańczyła III miejsce i tytuł II WICEMISTRZA POLSKI W BREAKING`U . Po ciężkich walkach i dwóch dogrywkach weszła na podium.

Dodajmy, że do top 16 w kategorii do lat 11 najlepszych Bgirls z Polski weszła Wiktoria Kawka.

Gratulujemy i życzymy kolejnych tanecznych sukcesów!

Foto: Nyska Flava Kids/Facebook

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MaciekTreść komentarza: To jest jakiś dramat. W porywach pięć szynobusów na dzień. W tym miejscu widoczność w obie strony na kilkaset metrów, szynobus "trąbi" jak oszalały, aż w całym mieście słychać a co chwila jakieś zdarzenia. Tak ciężko na stopie stanąć?!Data dodania komentarza: 5.04.2025, 07:18Źródło komentarza: Osobówka wjechała w pociąg!Autor komentarza: ZnajomyTreść komentarza: To Tadzik ???Data dodania komentarza: 1.04.2025, 16:13Źródło komentarza: Brutalny atak nożem podczas imprezy D Autor komentarza: Dominika BTreść komentarza: Hej chętnie wybrałabym się wraz z moim bratem na kabaret. Nigdy nie mieliśmy okazji być na jakimkolwiek Kabarecie, tylko przed telewizorem. Fajna okazja na oderwanie się od rzeczywistości i spędzenia tego czasu wspólnie przy tak zabawnej atmosferze. Przy okazji zobaczylibyśmy co panowie z " Paranienormalni" przygotowali dla takiej publiczności. Na żywo to zupełnie inne wrażenie! 😂😃Data dodania komentarza: 27.03.2025, 17:05Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NowyTreść komentarza: Pierwszy NOWY wóz w gminie Otmuchow od równo 100 lat.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 15:44Źródło komentarza: Nowy wóz strażacki dla Gminy Otmuchów – ważna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańcówAutor komentarza: MalwTreść komentarza: Ostatnio nie mam czasu na siłownię, więc takie wyjście zapewniłoby odpowiednie ćwiczenia mięśnia brzucha i przy okazji wyrzut dopaminy.Data dodania komentarza: 26.03.2025, 13:26Źródło komentarza: Do wygrania zaproszenie na kabaret!Autor komentarza: NysaninTreść komentarza: A kto będzie te mandaty za parkowanie wystawiał??? W Nysie, szczególnie w centrum, pojazdy zaparkowane gdzie się da i jak się da, nawet na samym łuku skrzyżowania. Policji to nie interesuje, wpisywanie takich miejsc w mapę zagrożeń też nic nie przynosi. Policja ma to w d... Lepiej pojechać na obwodnicę i trzepać mandaty za prędkość albo łapać rowerzystów na rauszu po wioskach.Data dodania komentarza: 25.03.2025, 16:06Źródło komentarza: Mandaty w górę. Mają być jeszcze droższe
Reklama
Reklama