Start Aktualności Kierowca z narkotykami uciekał przed policją. Skończył na drzewie

Kierowca z narkotykami uciekał przed policją. Skończył na drzewie

Policyjny pościg ulicami Namysłowa

przez Nysa Hot

Wydarzenia rozegrały się w sobotnią noc. Kierowca mazdy nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci od razu ruszyli za nim w pościg. 

– Kierowca najpierw uciekał ulicami Namysłowa, gdzie złamał szereg przepisów drogowych, a następnie próbował ucieczki do pobliskich miejscowości – informuje Policja.

W jednej z podnamysłowskich wsi mężczyzna natknął się na policyjną blokadę.

– Próbując ją sforsować, uderzył w stojący radiowóz a następnie wpadł na przydrożne drzewo. Okazało się, że 38-letni namysłowianin nie posiada uprawnień do kierowania a w aucie przewoził narkotyki. Policjanci znaleźli przy kierowcy słoik z marihuaną i kilka porcji amfetaminy.

Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci pobrali od niego krew do badań na obecność środków odurzających. 38- latek usłyszał już zarzuty.

– Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i posiadanie substancji psychotropowych, grozi mu do 5 lat więzienia i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Osobno będzie odpowiadał przed sądem za popełnione wykroczenia, za które grozi mu wysoka grzywna.

Foto: Policja Namysłów

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź