Start Hot Znakomita frekwencja nad Jeziorem! Przed nami kolejne ciekawe imprezy

Znakomita frekwencja nad Jeziorem! Przed nami kolejne ciekawe imprezy

przez Nysa Hot

W ubiegły weekend nad Jeziorem Nyskim mogliśmy poczuć się jak nad Bałtykiem. Frekwencja wręcz przeszła najśmielsze oczekiwania. Synoptycy na kolejne tygodnie wciąż zapowiadają upały, więc w następne weekendy nad wodą ochłody znów będą szukać tysiące osób. Mnóstwo osób przyciągną też imprezy przygotowywane przez Ośrodek Rekreacji AKWA Marina. 

W ubiegłą sobotę świetnie bawiliśmy się podczas rodzinnego pikniku 'Żyj bezpiecznie”. Przed nami kolejne ciekawe imprezy.

Psi Piknik

Piknik Rodzinny za nami, a my śpieszymy z informacją o kolejnej imprezie, która odbędzie się już za tydzień w sobotę 15 lipca. Tego dnia zabieramy na Ośrodek nasze pupile – pieski, które mają ochotę spędzić z nami nieco czasu. O godzinie 13.00 wyruszamy na 4 km spacer wzdłuż brzegu naszego Jeziora Nyskiego.  Po powrocie rozpalimy ognisko, więc koniecznie zabierzcie ze sobą jedzenie piknikowe – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. 

– Kiedy nieco się posilimy spotkamy się z trenerką psów, zoopsychologiem Justyną Włosek z „Kudłaty u Tośków”. Warsztaty poruszą temat budowania relacji i komunikacji pomiędzy psem i człowiekiem. Wisienką na torcie będzie rozmowa z Małgorzatą Jurkowską i Piotrem Bobakiem, którzy podzielą się wrażeniami po zakończeniu akcji „Uszy do góry. Szlakiem sudeckim dla bezdomnych zwierząt” – dodaje Bogdanowski.

Festiwal Pierogów

22 lipca odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Pierogów w Ośrodku Rekreacji AKWA Marina. 

Pyszne pierogi przygotują m.in. panie z lokalnych kół gospodyń wiejskich. Festiwal potrwa cztery godziny – od 14.00 do 18.00.

Dodajmy, że w Ośrodku Rekreacji AKWA Marina można m.in wypożyczyć deski sup, rowerki wodne czy platformę pływającą. Trwają też kolejne rozgrywki w ramach el. do Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej spod znaku KS Beach Volley Nysa.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź