Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 lutego 2025 03:16

Pokonali lidera!

Pokonali lidera!
Wielki sukces nyskich koszykarzy! Drużyna IgnerHome AZS Basket Nysa pokonała lidera rozgrywek Rycerzy Rydzyna - 95:79. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że odniesione na trudnym terenie rywala. 
-Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobry a raczej najlepszy mecz w sezonie. Zrobimy wszystko co potrzebne by kolejne były jeszcze lepsze a dzisiejsze zwycięstwo będzie nam przypominać jak duże mamy możliwości! - informuje na Facebooku IgnerHome AZS Basket Nysa.

Najwięcej punktów dla nyskiej ekipy zdobył Jakub Lewandowski (24). Dodajmy, że dla gospodarzy to dopiero druga porażka w tym sezonie. W drużynie z Rydzyna gra aż 8 zawodników z pokaźnym CV - pięciu Rycerzy ma na swoim koncie wieloletnią grę w 1 lidze, a nawet w PLK.

Foto: IgnerHome AZS Basket Nysa

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Reklama