W poniedziałek, 27 marca, Zarząd Powiatu w Nysie wraz ze skarbnikiem Powiatu na ręce Norberta Krajczego Dyrektora ZOZ w Nysie złożyli podziękowania za wieloletnią służbę na rzecz szpitala, z życzeniami wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
Norbert Krajczy pracował w nyskim szpitalu od ponad 40 lat. Od 1991 roku pełnił funkcję dyrektora ZOZ-u. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu Dyrektora Krajczego w nyskim szpitalu zrealizowano wiele nowoczesnych projektów i inwestycji mających wpływ na poprawę warunków pracy personelu oraz leczenia pacjentów.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, sprawnego zarządzania szpitalem, w trudnych czasach epidemii COVID–19. Szpital zawdzięcza Dyrektorowi rozbudowę i rozwój do jednej z ważniejszych placówek medycznych w województwie.
Zbudowano między innymi nowoczesne skrzydło budynku, powstało wyniesione lądowisko dla helikopterów, wiele nowych oddziałów, nowoczesna pracownia diagnostyki z tomografem komputerowym i rezonansem.
Od niedawna w strukturach szpitala działa oddział chirurgii naczyniowej czy komora hiperbaryczna. Szpital w Nysie zatrudnia ok. tysiąca osób, prowadzi 11 oddziałów, z czego 9 ma charakter kliniczny.
Dodajmy, że Norbert Krajczy nadal będzie związany z nyskim szpitalem. Obejmie funkcję Pełnomocnika ds. medycznych.
Czytaj także:
Kto po Krajczym? Poznaliśmy nazwisko nowego zarządcy szpitala - Nysa Hot
Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze